Poulefase

Poule A
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Quartus 3 3 4 9
2 Lunapark 3 2 13 6
3 Hoppefriends 3 1 -3 3
4 YUM 3 0 -14 0
Wedstrijden
T1 17:50 Lunapark - Quartus 3 - 4
T2 17:50 Hoppefriends - YUM 7 - 4
T1 18:35 Lunapark - Hoppefriends 7 - 3
T2 18:35 Quartus - YUM 3 - 2
T1 19:10 Lunapark - YUM 10 - 0
T2 19:10 Quartus - Hoppefriends 3 - 1
T1 19:45 Quartus - Lloret KSV 2 - 4
Poule B
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Seaqueens 3 2 16 6
2 Hoppevrouwen 3 2 6 6
3 Geen Naam 3 2 0 6
4 Roze Duivels 3 0 -22 0
Wedstrijden
T3 17:50 Hoppevrouwen - Roze Duivels 7 - 1
T4 17:50 Seaqueens - Geen Naam 5 - 7
T3 18:35 Hoppevrouwen - Seaqueens 1 - 6
T4 18:35 Roze Duivels - Geen Naam 0 - 3
T3 19:10 Hoppevrouwen - Geen Naam 8 - 3
T4 19:10 Roze Duivels - Seaqueens 0 - 13
T2 19:45 Seaqueens - Lunapark 1 - 10
Poule C
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Dynamo D.P. 3 2 6 6
2 Matthys Bvba 3 2 1 6
3 Eco Solar Energie 3 2 0 6
4 Joris Idee 3 0 -7 0
Wedstrijden
T5 17:50 Matthys Bvba - Joris Idee 2 - 0
T6 17:50 Dynamo D.P. - Eco Solar Energie 4 - 1
T5 18:35 Matthys Bvba - Dynamo D.P. 3 - 2
T6 18:35 Joris Idee - Eco Solar Energie 1 - 2
T5 19:10 Matthys Bvba - Eco Solar Energie 3 - 5
T6 19:10 Joris Idee - Dynamo D.P. 1 - 5
T3 19:45 Dynamo D.P. - SCL 2 - 1
T2 20:20 Dynamo D.P. - Botermand 4 - 9
Poule D
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Botermand 3 3 19 9
2 Bockorboys 3 2 3 6
3 E. Schoonaert 3 1 -9 3
4 De Kappe 3 0 -13 0
Wedstrijden
T7 17:50 E. Schoonaert - Botermand 0 - 9
T8 17:50 De Kappe - Bockorboys 2 - 6
T7 18:35 E. Schoonaert - De Kappe 4 - 2
T8 18:35 Botermand - Bockorboys 4 - 1
T7 19:10 E. Schoonaert - Bockorboys 1 - 3
T8 19:10 Botermand - De Kappe 8 - 1
T4 19:45 Botermand - Hoppevrouwen 7 - 1
Poule E
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Lloret KSV 3 3 15 9
2 SCL 3 2 11 6
3 Sombrero’s 3 1 -1 3
4 RT65 De Panne 3 0 -25 0
Wedstrijden
T9 17:50 Lloret KSV - SCL 5 - 3
T10 17:50 Sombrero’s - RT65 De Panne 8 - 1
T9 18:35 Lloret KSV - Sombrero’s 6 - 0
T10 18:35 SCL - RT65 De Panne 12 - 1
T9 19:10 Lloret KSV - RT65 De Panne 9 - 2
T10 19:10 SCL - Sombrero’s 4 - 2
T1 20:20 Lloret KSV - Lunapark 3 - 2
T1 20:55 Lloret KSV - Botermand  

Playoff fase

1/4 finale
T1 19:45 Quartus - Lloret KSV 2 - 4 HC1
T2 19:45 Seaqueens - Lunapark 1 - 10 HC2
T3 19:45 Dynamo D.P. - SCL 2 - 1 HC3
T4 19:45 Botermand - Hoppevrouwen 7 - 1 HC4
1/2 finale
T1 20:20 Lloret KSV - Lunapark 3 - 2 HC5
T2 20:20 Dynamo D.P. - Botermand 4 - 9 HC6
Finale
T1 20:55 Lloret KSV - Botermand   HC7