Mannen: Hoppetornooi

Poulefase

Poule A
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Jacky Lafon 4 3 7 10
2 M. Izegemse 4 2 8 7
3 AS COMA 4 2 6 7
4 M. Leentje 4 1 -11 4
5 M. Melco 4 0 -10 0
Wedstrijden
T1 09:00 M. Melco - M. Leentje 2 - 3
T1 09:40 AS COMA - Jacky Lafon 1 - 3
T1 10:20 M. Melco - M. Izegemse 0 - 2
T1 11:00 M. Leentje - AS COMA 0 - 4
T1 11:40 Jacky Lafon - M. Izegemse 2 - 0
T1 12:20 M. Melco - AS COMA 1 - 5
T1 13:00 M. Leentje - M. Izegemse 0 - 8
T1 13:40 M. Melco - Jacky Lafon 0 - 3
T1 14:20 AS COMA - M. Izegemse 0 - 0
T1 15:00 M. Leentje - Jacky Lafon 2 - 2
Poule B
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Rodenbach 4 3 10 10
2 M. Max 4 3 2 9
3 Vertrouwdjemi 4 2 5 7
4 Pallieter 4 1 -8 3
5 Die Beerkens 4 0 -9 0
Wedstrijden
T2 09:00 Rodenbach - Die Beerkens 4 - 0
T2 09:40 Pallieter - Vertrouwdjemi 1 - 7
T2 10:20 Rodenbach - M. Max 4 - 1
T2 11:00 Die Beerkens - Pallieter 3 - 5
T2 11:40 Vertrouwdjemi - M. Max 1 - 4
T2 12:20 Rodenbach - Pallieter 6 - 3
T2 13:00 Die Beerkens - M. Max 1 - 2
T2 13:40 Rodenbach - Vertrouwdjemi 1 - 1
T2 14:20 Pallieter - M. Max 0 - 1
T2 15:00 Die Beerkens - Vertrouwdjemi 2 - 4
Poule C
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 M. Izegemse 2 4 3 9 10
2 M. Oilsjterse 4 2 7 7
3 Kris KO 4 2 -3 6
4 M. Peerdevis. 4 2 -6 6
5 M. Wevelgem. 4 0 -7 0
Wedstrijden
T3 09:00 M. Oilsjterse - M. Peerdevis. 8 - 2
T3 09:40 Kris KO - M. Wevelgem. 3 - 1
T3 10:20 M. Oilsjterse - M. Izegemse 2 4 - 4
T3 11:00 M. Peerdevis. - Kris KO 3 - 1
T3 11:40 M. Wevelgem. - M. Izegemse 2 1 - 3
T3 12:20 M. Oilsjterse - Kris KO 0 - 1
T3 13:00 M. Peerdevis. - M. Izegemse 2 2 - 5
T3 13:40 M. Oilsjterse - M. Wevelgem. 3 - 1
T3 14:20 Kris KO - M. Izegemse 2 0 - 4
T3 15:00 M. Peerdevis. - M. Wevelgem. 3 - 2
Poule D
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 SKB 4 3 5 9
2 Bulskampse D. 4 2 4 7
3 Tik & Bin 4 2 2 7
4 Jong Veurne 4 1 -5 3
5 Harry's On Tour 4 1 -6 3
Wedstrijden
T4 09:00 Tik & Bin - Bulskampse D. 0 - 0
T4 09:40 Jong Veurne - Harry's On Tour 4 - 1
T4 10:20 Tik & Bin - SKB 1 - 0
T4 11:00 Bulskampse D. - Jong Veurne 5 - 2
T4 11:40 Harry's On Tour - SKB 2 - 3
T4 12:20 Tik & Bin - Jong Veurne 2 - 0
T4 13:00 Bulskampse D. - SKB 1 - 3
T4 13:40 Tik & Bin - Harry's On Tour 2 - 3
T4 14:20 Jong Veurne - SKB 1 - 4
T4 15:00 Bulskampse D. - Harry's On Tour 5 - 2
Poule E
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 L. Vanderbeken 4 3 11 10
2 12 Apostels 4 3 4 9
3 KYC Suber 4 2 5 6
4 t Lusthof 4 1 -6 4
5 Chiro Jooniek 4 0 -14 0
Wedstrijden
T5 09:00 L. Vanderbeken - Chiro Jooniek 7 - 0
T5 09:40 12 Apostels - t Lusthof 5 - 2
T5 10:20 L. Vanderbeken - KYC Suber 2 - 1
T5 11:00 Chiro Jooniek - 12 Apostels 2 - 5
T5 11:40 t Lusthof - KYC Suber 0 - 5
T5 12:20 L. Vanderbeken - 12 Apostels 4 - 1
T5 13:00 Chiro Jooniek - KYC Suber 1 - 3
T5 13:40 L. Vanderbeken - t Lusthof 2 - 2
T5 14:20 12 Apostels - KYC Suber 2 - 1
T5 15:00 Chiro Jooniek - t Lusthof 1 - 3
Poule F
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 KYC Elsje 4 3 6 9
2 All Saints 4 3 0 9
3 M. Tende 4 2 4 6
4 Monument C. 4 1 -5 3
5 M. Sweetheart 4 1 -5 3
Wedstrijden
T6 09:00 M. Tende - M. Sweetheart 5 - 0
T6 09:40 All Saints - KYC Elsje 0 - 4
T6 10:20 M. Tende - Monument C. 2 - 0
T6 11:00 M. Sweetheart - All Saints 2 - 3
T6 11:40 KYC Elsje - Monument C. 5 - 3
T6 12:20 M. Tende - All Saints 3 - 4
T6 13:00 M. Sweetheart - Monument C. 0 - 1
T6 13:40 M. Tende - KYC Elsje 1 - 3
T6 14:20 All Saints - Monument C. 5 - 3
T6 15:00 M. Sweetheart - KYC Elsje 3 - 1
Poule G
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Black Labels 4 4 12 12
2 Balotellitubb. 4 3 7 9
3 Immo francois 4 2 4 6
4 Boca Seniors 4 1 -3 3
5 l' Equino 4 0 -20 0
Wedstrijden
T7 09:00 Immo francois - Boca Seniors 3 - 0
T7 09:40 Balotellitubb. - l' Equino 5 - 0
T7 10:20 Immo francois - Black Labels 2 - 5
T7 11:00 Boca Seniors - Balotellitubb. 0 - 3
T7 11:40 l' Equino - Black Labels 0 - 5
T7 12:20 Immo francois - Balotellitubb. 1 - 2
T7 13:00 Boca Seniors - Black Labels 0 - 2
T7 13:40 Immo francois - l' Equino 5 - 0
T7 14:20 Balotellitubb. - Black Labels 3 - 5
T7 15:00 Boca Seniors - l' Equino 5 - 0
Poule H
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Pow 4 4 8 12
2 8760 4 3 4 9
3 Mvc Delta 4 1 -1 4
4 Simpele Duven 4 1 -4 3
5 B. Dorstmund 4 0 -7 1
Wedstrijden
T8 09:00 Pow - 8760 4 - 1
T8 09:40 Simpele Duven - Mvc Delta 2 - 3
T8 10:20 Pow - B. Dorstmund 3 - 1
T8 11:00 8760 - Simpele Duven 6 - 3
T8 11:40 Mvc Delta - B. Dorstmund 2 - 2
T8 12:20 Pow - Simpele Duven 3 - 1
T8 13:00 8760 - B. Dorstmund 4 - 1
T8 13:40 Pow - Mvc Delta 2 - 1
T8 14:20 Simpele Duven - B. Dorstmund 3 - 1
T8 15:00 8760 - Mvc Delta 2 - 1
Poule I
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Interieurcenter 4 3 7 9
2 W van Nolf 4 2 4 7
3 Dynamo D.P. 4 1 1 5
4 De klutsers 4 1 -5 4
5 Entre-Nous 4 1 -7 3
Wedstrijden
T9 09:00 Dynamo D.P. - W van Nolf 2 - 2
T9 09:40 Entre-Nous - De klutsers 0 - 2
T9 10:20 Dynamo D.P. - Interieurcenter 0 - 1
T9 11:00 W van Nolf - Entre-Nous 1 - 2
T9 11:40 De klutsers - Interieurcenter 3 - 7
T9 12:20 Dynamo D.P. - Entre-Nous 3 - 1
T9 13:00 W van Nolf - Interieurcenter 3 - 1
T9 13:40 Dynamo D.P. - De klutsers 2 - 2
T9 14:20 Entre-Nous - Interieurcenter 0 - 4
T9 15:00 W van Nolf - De klutsers 5 - 2
Poule J
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Devoe 4 3 5 10
2 Bloemenhuisje 4 3 17 9
3 De Leute 4 2 0 7
4 Hop Gank 4 0 -8 1
5 Penspony's 4 0 -14 1
Wedstrijden
T10 09:00 Bloemenhuisje - Penspony's 9 - 1
T10 09:40 Devoe - De Leute 1 - 1
T10 10:20 Bloemenhuisje - Hop Gank 6 - 2
T10 11:00 Penspony's - Devoe 0 - 3
T10 11:40 De Leute - Hop Gank 4 - 1
T10 12:20 Bloemenhuisje - Devoe 0 - 1
T10 13:00 Penspony's - Hop Gank 1 - 1
T10 13:40 Bloemenhuisje - De Leute 7 - 1
T10 14:20 Devoe - Hop Gank 3 - 2
T10 15:00 Penspony's - De Leute 1 - 4
Poule K
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Jugadors 4 3 6 9
2 Westmalliens 4 2 3 7
3 Blauwe Duvels 4 2 1 7
4 Daltons 4 2 0 6
5 Croutonnetjes 4 0 -10 0
Wedstrijden
T11 09:00 Westmalliens - Blauwe Duvels 3 - 3
T11 09:40 Daltons - Jugadors 1 - 3
T11 10:20 Westmalliens - Croutonnetjes 6 - 3
T11 11:00 Blauwe Duvels - Daltons 3 - 1
T11 11:40 Jugadors - Croutonnetjes 7 - 3
T11 12:20 Westmalliens - Daltons 1 - 3
T11 13:00 Blauwe Duvels - Croutonnetjes 4 - 3
T11 13:40 Westmalliens - Jugadors 2 - 0
T11 14:20 Daltons - Croutonnetjes 3 - 1
T11 15:00 Blauwe Duvels - Jugadors 1 - 3
Poule L
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 t Pomptje 4 4 11 12
2 Khanariss 4 3 8 9
3 Penusen 4 1 -6 3
4 Pahadders 4 1 -6 3
5 Wing United 4 1 -7 3
Wedstrijden
T12 09:00 Khanariss - Penusen 4 - 3
T12 09:40 Wing United - Pahadders 3 - 2
T12 10:20 Khanariss - t Pomptje 2 - 3
T12 11:00 Penusen - Wing United 4 - 3
T12 11:40 Pahadders - t Pomptje 2 - 6
T12 12:20 Khanariss - Wing United 6 - 1
T12 13:00 Penusen - t Pomptje 1 - 5
T12 13:40 Khanariss - Pahadders 4 - 1
T12 14:20 Wing United - t Pomptje 1 - 3
T12 15:00 Penusen - Pahadders 0 - 2
Poule M
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 SK Staden B 4 3 15 10
2 Tapetten 4 3 7 10
3 Kattelam 4 2 -4 6
4 Rozienestute 4 1 -4 3
5 DWV FC 4 0 -14 0
Wedstrijden
T13 09:00 SK Staden B - Rozienestute 5 - 2
T13 09:40 Tapetten - DWV FC 4 - 2
T13 10:20 SK Staden B - Kattelam 5 - 1
T13 11:00 Rozienestute - Tapetten 0 - 1
T13 11:40 DWV FC - Kattelam 1 - 3
T13 12:20 SK Staden B - Tapetten 4 - 4
T13 13:00 Rozienestute - Kattelam 1 - 3
T13 13:40 SK Staden B - DWV FC 10 - 2
T13 14:20 Tapetten - Kattelam 5 - 1
T13 15:00 Rozienestute - DWV FC 3 - 1
Poule N
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 ClercxVastgoed 4 3 15 10
2 Kwart v. 12 4 2 6 8
3 VDC-De Molen 4 1 -3 4
4 Wepenayeee 4 1 -4 4
5 Sutttn smietn 4 0 -14 1
Wedstrijden
T14 09:00 VDC-De Molen - Sutttn smietn 3 - 0
T14 09:40 Kwart v. 12 - Wepenayeee 5 - 3
T14 10:20 VDC-De Molen - ClercxVastgoed 0 - 5
T14 11:00 Sutttn smietn - Kwart v. 12 1 - 5
T14 11:40 Wepenayeee - ClercxVastgoed 1 - 4
T14 12:20 VDC-De Molen - Kwart v. 12 3 - 3
T14 13:00 Sutttn smietn - ClercxVastgoed 1 - 8
T14 13:40 VDC-De Molen - Wepenayeee 2 - 3
T14 14:20 Kwart v. 12 - ClercxVastgoed 2 - 2
T14 15:00 Sutttn smietn - Wepenayeee 1 - 1
Poule O
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 REC Eagles 1 4 4 18 12
2 Wilfried & Co 4 2 0 7
3 Dem Fags 420 4 1 -4 5
4 Boom 4 1 -4 3
5 Bomaworst 4 0 -10 1
Wedstrijden
T15 09:00 Bomaworst - Wilfried & Co 0 - 1
T15 09:40 Dem Fags 420 - Boom 3 - 1
T15 10:20 Bomaworst - REC Eagles 1 0 - 7
T15 11:00 Wilfried & Co - Dem Fags 420 3 - 3
T15 11:40 Boom - REC Eagles 1 1 - 3
T15 12:20 Bomaworst - Dem Fags 420 2 - 2
T15 13:00 Wilfried & Co - REC Eagles 1 1 - 4
T15 13:40 Bomaworst - Boom 0 - 2
T15 14:20 Dem Fags 420 - REC Eagles 1 0 - 6
T15 15:00 Wilfried & Co - Boom 3 - 1
Poule P
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Dizzy Dropz 4 3 13 10
2 De Fauteuil 4 3 12 10
3 Piconen 4 2 -2 6
4 Krisnaldo's 2 4 1 -7 3
5 Co & Wilfried 4 0 -16 0
Wedstrijden
T16 09:00 Krisnaldo's 2 - De Fauteuil 0 - 5
T16 09:40 Piconen - Dizzy Dropz 0 - 4
T16 10:20 Krisnaldo's 2 - Co & Wilfried 2 - 0
T16 11:00 De Fauteuil - Piconen 6 - 3
T16 11:40 Dizzy Dropz - Co & Wilfried 7 - 0
T16 12:20 Krisnaldo's 2 - Piconen 1 - 3
T16 13:00 De Fauteuil - Co & Wilfried 5 - 1
T16 13:40 Krisnaldo's 2 - Dizzy Dropz 1 - 3
T16 14:20 Piconen - Co & Wilfried 4 - 1
T16 15:00 De Fauteuil - Dizzy Dropz 2 - 2
Poule Q
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Zemmen Sp. 4 4 5 12
2 Old Vick 4 3 12 9
3 Est. Bien Joué 4 2 3 6
4 Krisnaldo's 1 4 1 -2 3
5 Hitkank 4 0 -18 0
Wedstrijden
T17 09:00 Old Vick - Krisnaldo's 1 6 - 2
T17 09:40 Hitkank - Est. Bien Joué 1 - 6
T17 10:20 Old Vick - Zemmen Sp. 3 - 4
T17 11:00 Krisnaldo's 1 - Hitkank 6 - 1
T17 11:40 Est. Bien Joué - Zemmen Sp. 3 - 4
T17 12:20 Old Vick - Hitkank 9 - 2
T17 13:00 Krisnaldo's 1 - Zemmen Sp. 2 - 4
T17 13:40 Old Vick - Est. Bien Joué 3 - 1
T17 14:20 Hitkank - Zemmen Sp. 3 - 4
T17 15:00 Krisnaldo's 1 - Est. Bien Joué 1 - 2
Poule R
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 FC 4 3 5 10
2 Zaragozas 4 2 2 8
3 Team Punanz 4 2 6 7
4 Exacto 4 1 -6 3
5 Goe Bjin 4 0 -7 0
Wedstrijden
T18 09:00 Team Punanz - Exacto 5 - 1
T18 09:40 Zaragozas - FC 1 - 1
T18 10:20 Team Punanz - Goe Bjin 4 - 1
T18 11:00 Exacto - Zaragozas 2 - 3
T18 11:40 FC - Goe Bjin 2 - 1
T18 12:20 Team Punanz - Zaragozas 1 - 1
T18 13:00 Exacto - Goe Bjin 4 - 2
T18 13:40 Team Punanz - FC 2 - 3
T18 14:20 Zaragozas - Goe Bjin 3 - 2
T18 15:00 Exacto - FC 1 - 4
Poule S
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 OM Beauprez 4 3 10 10
2 Marrietteje 4 2 4 7
3 MLF 4 1 -1 5
4 Moerbeke 4 1 -5 4
5 Driemanners 4 0 -8 1
Wedstrijden
T19 09:00 Marrietteje - OM Beauprez 0 - 2
T19 09:40 Moerbeke - Driemanners 2 - 1
T19 10:20 Marrietteje - MLF 2 - 2
T19 11:00 OM Beauprez - Moerbeke 6 - 2
T19 11:40 Driemanners - MLF 0 - 3
T19 12:20 Marrietteje - Moerbeke 2 - 0
T19 13:00 OM Beauprez - MLF 5 - 1
T19 13:40 Marrietteje - Driemanners 4 - 0
T19 14:20 Moerbeke - MLF 3 - 3
T19 15:00 OM Beauprez - Driemanners 1 - 1
Poule T
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Young Makila 4 3 8 9
2 How I m. y. M. 4 3 6 9
3 Extra time 4 2 1 6
4 Hangover96 4 1 -4 3
5 P. v. Maxime 4 1 -11 3
Wedstrijden
T20 09:00 Young Makila - How I m. y. M. 1 - 2
T20 09:40 Hangover96 - P. v. Maxime 4 - 1
T20 10:20 Young Makila - Extra time 3 - 1
T20 11:00 How I m. y. M. - Hangover96 4 - 1
T20 11:40 P. v. Maxime - Extra time 2 - 1
T20 12:20 Young Makila - Hangover96 4 - 1
T20 13:00 How I m. y. M. - Extra time 1 - 4
T20 13:40 Young Makila - P. v. Maxime 5 - 1
T20 14:20 Hangover96 - Extra time 3 - 4
T20 15:00 How I m. y. M. - P. v. Maxime 5 - 0
Poule U
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 VKW Elite 4 2 2 7
2 De Mannetjes 4 2 2 7
3 Nailz Thingz 4 2 1 6
4 White Hawks 4 1 0 5
5 Pop Kastaars 4 1 -5 3
Wedstrijden
T21 09:00 Pop Kastaars - Nailz Thingz 2 - 1
T21 09:40 White Hawks - VKW Elite 2 - 2
T21 10:20 Pop Kastaars - De Mannetjes 0 - 2
T21 11:00 Nailz Thingz - White Hawks 4 - 2
T21 11:40 VKW Elite - De Mannetjes 2 - 3
T21 12:20 Pop Kastaars - White Hawks 1 - 3
T21 13:00 Nailz Thingz - De Mannetjes 2 - 1
T21 13:40 Pop Kastaars - VKW Elite 1 - 3
T21 14:20 White Hawks - De Mannetjes 1 - 1
T21 15:00 Nailz Thingz - VKW Elite 1 - 2
Poule V
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Kroeg Keiem 4 4 5 12
2 Katinhetbakkie 4 3 7 9
3 IBBI FC 4 2 -1 6
4 KRC GANK 4 1 -3 3
5 Normandie 4 0 -8 0
Wedstrijden
T22 09:00 Normandie - Kroeg Keiem 0 - 1
T22 09:40 KRC GANK - IBBI FC 1 - 2
T22 10:20 Normandie - Katinhetbakkie 2 - 5
T22 11:00 Kroeg Keiem - KRC GANK 5 - 3
T22 11:40 IBBI FC - Katinhetbakkie 1 - 3
T22 12:20 Normandie - KRC GANK 1 - 4
T22 13:00 Kroeg Keiem - Katinhetbakkie 1 - 0
T22 13:40 Normandie - IBBI FC 3 - 4
T22 14:20 KRC GANK - Katinhetbakkie 1 - 4
T22 15:00 Kroeg Keiem - IBBI FC 3 - 2
Poule W
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 MVV 4 3 16 10
2 KSV United 4 2 6 8
3 Leisele 4 2 4 7
4 Den Villa 4 1 -8 3
5 Omer Oe Beter 4 0 -18 0
Wedstrijden
T23 09:00 KSV United - Leisele 2 - 2
T23 09:40 MVV - Den Villa 6 - 1
T23 10:20 KSV United - Omer Oe Beter 4 - 2
T23 11:00 Leisele - MVV 2 - 7
T23 11:40 Den Villa - Omer Oe Beter 4 - 2
T23 12:20 KSV United - MVV 2 - 2
T23 13:00 Leisele - Omer Oe Beter 9 - 1
T23 13:40 KSV United - Den Villa 5 - 1
T23 14:20 MVV - Omer Oe Beter 7 - 1
T23 15:00 Leisele - Den Villa 2 - 1
Poule X
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Malbrancke 4 4 14 12
2 De Maaiers 4 3 10 9
3 De Sperre 4 1 -8 4
4 De Maestro’s 4 1 -6 3
5 À Fond 4 0 -10 1
Wedstrijden
T24 09:00 De Sperre - Malbrancke 0 - 6
T24 09:40 De Maestro’s - De Maaiers 0 - 5
T24 10:20 De Sperre - À Fond 2 - 2
T24 11:00 Malbrancke - De Maestro’s 2 - 1
T24 11:40 De Maaiers - À Fond 5 - 2
T24 12:20 De Sperre - De Maestro’s 3 - 1
T24 13:00 Malbrancke - À Fond 5 - 0
T24 13:40 De Sperre - De Maaiers 2 - 6
T24 14:20 De Maestro’s - À Fond 2 - 0
T24 15:00 Malbrancke - De Maaiers 2 - 0
Poule Y
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Butaye Inter 4 2 8 8
2 Manjes 4 2 3 8
3 Bronstige Stieren 4 1 2 5
4 Cara United 4 1 1 5
5 Baonepintjes 4 0 -14 0
Wedstrijden
T25 09:00 Baonepintjes - Cara United 4 - 7
T25 09:40 Bronstige Stieren - Butaye Inter 1 - 1
T25 10:20 Baonepintjes - Manjes 3 - 4
T25 11:00 Cara United - Bronstige Stieren 2 - 2
T25 11:40 Butaye Inter - Manjes 3 - 3
T25 12:20 Baonepintjes - Bronstige Stieren 0 - 4
T25 13:00 Cara United - Manjes 5 - 5
T25 13:40 Baonepintjes - Butaye Inter 0 - 6
T25 14:20 Bronstige Stieren - Manjes 1 - 3
T25 15:00 Cara United - Butaye Inter 0 - 2
Poule Z
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 ITD.be 4 2 7 8
2 Ji Sung P. T. B. 4 2 5 7
3 Café Tempo 4 2 1 7
4 I. Medellín 4 1 -4 3
5 Don Bosco Boys 4 1 -9 3
Wedstrijden
T26 09:00 Café Tempo - ITD.be 3 - 3
T26 09:40 I. Medellín - Ji Sung P. T. B. 1 - 3
T26 10:20 Café Tempo - Don Bosco Boys 3 - 1
T26 11:00 ITD.be - I. Medellín 4 - 3
T26 11:40 Ji Sung P. T. B. - Don Bosco Boys 5 - 1
T26 12:20 Café Tempo - I. Medellín 1 - 3
T26 13:00 ITD.be - Don Bosco Boys 7 - 1
T26 13:40 Café Tempo - Ji Sung P. T. B. 1 - 0
T26 14:20 I. Medellín - Don Bosco Boys 3 - 6
T26 15:00 ITD.be - Ji Sung P. T. B. 1 - 1
Poule AA
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 KSCB 4 3 6 9
2 ORB United 4 3 4 9
3 KSA Westouter 4 2 -4 6
4 Merels 4 1 -2 3
5 Kapsalong Mix 4 1 -4 3
Wedstrijden
T27 09:00 ORB United - KSA Westouter 3 - 0
T27 09:40 KSCB - Kapsalong Mix 3 - 0
T27 10:20 ORB United - Merels 2 - 1
T27 11:00 KSA Westouter - KSCB 1 - 5
T27 11:40 Kapsalong Mix - Merels 1 - 3
T27 12:20 ORB United - KSCB 3 - 1
T27 13:00 KSA Westouter - Merels 3 - 1
T27 13:40 ORB United - Kapsalong Mix 0 - 2
T27 14:20 KSCB - Merels 4 - 3
T27 15:00 KSA Westouter - Kapsalong Mix 1 - 0
Poule AB
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 L22 united 4 4 12 12
2 Daringboys 4 3 4 9
3 Haar en Brood 4 2 0 6
4 JH Dolce Vita 4 1 0 3
5 Patho Stone 4 0 -16 0
Wedstrijden
T28 09:00 JH Dolce Vita - Haar en Brood 2 - 3
T28 09:40 Patho Stone - Daringboys 2 - 5
T28 10:20 JH Dolce Vita - L22 united 1 - 4
T28 11:00 Haar en Brood - Patho Stone 6 - 4
T28 11:40 Daringboys - L22 united 2 - 4
T28 12:20 JH Dolce Vita - Patho Stone 8 - 2
T28 13:00 Haar en Brood - L22 united 2 - 4
T28 13:40 JH Dolce Vita - Daringboys 0 - 2
T28 14:20 Patho Stone - L22 united 1 - 6
T28 15:00 Haar en Brood - Daringboys 1 - 2
Poule AC
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Studax KFC 4 4 14 12
2 Pull The Trigr 4 2 2 7
3 Pulders 4 2 11 6
4 De Poutrelle 4 1 -9 4
5 26 07 Beach Party 4 0 -18 0
Wedstrijden
T29 09:00 Studax KFC - Pulders 1 - 0
T29 09:40 De Poutrelle - Pull The Trigr 2 - 2
T29 10:20 Studax KFC - 26 07 Beach Party 6 - 0
T29 11:00 Pulders - De Poutrelle 8 - 1
T29 11:40 Pull The Trigr - 26 07 Beach Party 4 - 1
T29 12:20 Studax KFC - De Poutrelle 5 - 0
T29 13:00 Pulders - 26 07 Beach Party 6 - 0
T29 13:40 Studax KFC - Pull The Trigr 3 - 1
T29 14:20 De Poutrelle - 26 07 Beach Party 5 - 2
T29 15:00 Pulders - Pull The Trigr 3 - 4
Poule AD
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 RC Bezaaiers 4 3 12 9
2 Vitamine J 4 3 4 9
3 Vlaamsche Leeuw 4 2 0 6
4 VCRK 4 1 -4 3
5 Kartoffelkäffer 4 1 -12 3
Wedstrijden
T30 09:00 Kartoffelkäffer - Vlaamsche Leeuw 3 - 6
T30 09:40 VCRK - RC Bezaaiers 0 - 6
T30 10:20 Kartoffelkäffer - Vitamine J 1 - 6
T30 11:00 Vlaamsche Leeuw - VCRK 3 - 1
T30 11:40 RC Bezaaiers - Vitamine J 3 - 0
T30 12:20 Kartoffelkäffer - VCRK 1 - 6
T30 13:00 Vlaamsche Leeuw - Vitamine J 2 - 3
T30 13:40 Kartoffelkäffer - RC Bezaaiers 2 - 1
T30 14:20 VCRK - Vitamine J 2 - 3
T30 15:00 Vlaamsche Leeuw - RC Bezaaiers 2 - 6
Poule AE
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 By Chique 4 4 9 12
2 Church of Doom 4 2 1 7
3 Coppingsjes 4 1 -1 4
4 Seule 4 1 -4 3
5 Linksbuitena. 4 1 -5 3
Wedstrijden
T31 09:00 Coppingsjes - Seule 3 - 4
T31 09:40 Linksbuitena. - By Chique 1 - 6
T31 10:20 Coppingsjes - Church of Doom 1 - 1
T31 11:00 Seule - Linksbuitena. 1 - 3
T31 11:40 By Chique - Church of Doom 3 - 1
T31 12:20 Coppingsjes - Linksbuitena. 4 - 3
T31 13:00 Seule - Church of Doom 2 - 4
T31 13:40 Coppingsjes - By Chique 3 - 4
T31 14:20 Linksbuitena. - Church of Doom 1 - 2
T31 15:00 Seule - By Chique 2 - 3
Poule AF
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Con Te Partiros 4 3 7 10
2 Topsjotters 4 3 17 9
3 Sojé 4 2 4 7
4 De Boerkes 4 1 -11 3
5 Skellespurters 4 0 -17 0
Wedstrijden
T32 09:00 Con Te Partiros - Skellespurters 6 - 2
T32 09:40 De Boerkes - Topsjotters 2 - 10
T32 10:20 Con Te Partiros - Sojé 2 - 2
T32 11:00 Skellespurters - De Boerkes 0 - 2
T32 11:40 Topsjotters - Sojé 3 - 0
T32 12:20 Con Te Partiros - De Boerkes 3 - 1
T32 13:00 Skellespurters - Sojé 1 - 5
T32 13:40 Con Te Partiros - Topsjotters 1 - 0
T32 14:20 De Boerkes - Sojé 0 - 3
T32 15:00 Skellespurters - Topsjotters 1 - 8

Playoff fase

1/32 finales Mannen Hoppe
T1 15:40 A1 - B2   H32_1
T2 15:40 Q2 - R1   H32_2
T3 15:40 C1 - D2   H32_3
T4 15:40 S2 - T1   H32_4
T5 15:40 E1 - F2   H32_5
T6 15:40 U2 - V1   H32_6
T7 15:40 G1 - H2   H32_7
T8 15:40 W2 - X1   H32_8
T9 15:40 I1 - J2   H32_9
T10 15:40 Y2 - Z1   H32_10
T11 15:40 K1 - L2   H32_11
T12 15:40 AA2 - AB1   H32_12
T13 15:40 M1 - N2   H32_13
T14 15:40 AC2 - AD1   H32_14
T15 15:40 O1 - P2   H32_15
T16 15:40 AE2 - AF1   H32_16
T17 15:40 Q1 - R2   H32_17
T18 15:40 A2 - B1   H32_18
T19 15:40 S1 - T2   H32_19
T20 15:40 C2 - D1   H32_20
T21 15:40 U1 - V2   H32_21
T22 15:40 E2 - F1   H32_22
T23 15:40 W1 - X2   H32_23
T24 15:40 G2 - H1   H32_24
T25 15:40 Y1 - Z2   H32_25
T26 15:40 I2 - J1   H32_26
T27 15:40 AA1 - AB2   H32_27
T28 15:40 K2 - L1   H32_28
T29 15:40 AC1 - AD2   H32_29
T30 15:40 M2 - N1   H32_30
T31 15:40 AE1 - AF2   H32_31
T32 15:40 O2 - P1   H32_32
1/16 finales Mannen Hoppe
T1 16:20 H32_1 - H32_2   H16_1
T2 16:20 H32_3 - H32_4   H16_2
T3 16:20 H32_5 - H32_6   H16_3
T4 16:20 H32_7 - H32_8   H16_4
T5 16:20 H32_9 - H32_10   H16_5
T6 16:20 H32_11 - H32_12   H16_6
T7 16:20 H32_13 - H32_14   H16_7
T8 16:20 H32_15 - H32_16   H16_8
T9 16:20 H32_17 - H32_18   H16_9
T10 16:20 H32_19 - H32_20   H16_10
T11 16:20 H32_21 - H32_22   H16_11
T12 16:20 H32_23 - H32_24   H16_12
T13 16:20 H32_25 - H32_26   H16_13
T14 16:20 H32_27 - H32_28   H16_14
T15 16:20 H32_29 - H32_30   H16_15
T16 16:20 H32_31 - H32_32   H16_16
1/8 finales Mannen Hoppe
T1 17:00 H16_1 - H16_2   H8_1
T2 17:00 H16_3 - H16_4   H8_2
T3 17:00 H16_5 - H16_6   H8_3
T4 17:00 H16_7 - H16_8   H8_4
T5 17:00 H16_9 - H16_10   H8_5
T6 17:00 H16_11 - H16_12   H8_6
T7 17:00 H16_13 - H16_14   H8_7
T8 17:00 H16_15 - H16_16   H8_8
1/4 finales Mannen Hoppe
T1 17:40 H8_1 - H8_2   H4_1
T2 17:40 H8_3 - H8_4   H4_2
T3 17:40 H8_5 - H8_6   H4_3
T4 17:40 H8_7 - H8_8   H4_4
1/2 finales Mannen Hoppe
T1 18:20 H4_1 - H4_2   H2_1
T2 18:20 H4_3 - H4_4   H2_2
Finale Mannen Hoppe
T1 19:00 H2_1 - H2_2   H1