Mannen: Schopperstornooi

Poulefase

Poule A
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Milis 4 3 15 10
2 JTF Construct 4 2 16 8
3 Balmeco 4 2 7 7
4 B. van de Rostn 4 1 -14 3
5 Witte Peer 4 0 -24 0
Wedstrijden
T7 09:20 Milis - Witte Peer 8 - 0
T7 10:00 JTF Construct - Balmeco 3 - 3
T7 10:40 Milis - B. van de Rostn 6 - 0
T7 11:20 Witte Peer - JTF Construct 1 - 10
T7 12:00 Balmeco - B. van de Rostn 5 - 2
T7 12:40 Milis - JTF Construct 2 - 2
T7 13:20 Witte Peer - B. van de Rostn 2 - 4
T7 14:00 Milis - Balmeco 3 - 2
T7 14:40 JTF Construct - B. van de Rostn 9 - 2
T7 15:20 Witte Peer - Balmeco 0 - 5
Poule B
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Hays 4 4 14 12
2 RoboRana 4 2 5 7
3 Omnia 4 2 -5 6
4 M. Gezelle 4 0 -5 2
5 Rugbysletten 4 0 -9 1
Wedstrijden
T8 09:20 Omnia - RoboRana 1 - 5
T8 10:00 Hays - Rugbysletten 3 - 1
T8 10:40 Omnia - M. Gezelle 2 - 1
T8 11:20 RoboRana - Hays 0 - 3
T8 12:00 Rugbysletten - M. Gezelle 0 - 0
T8 12:40 Omnia - Hays 0 - 5
T8 13:20 RoboRana - M. Gezelle 1 - 1
T8 14:00 Omnia - Rugbysletten 3 - 0
T8 14:40 Hays - M. Gezelle 6 - 2
T8 15:20 RoboRana - Rugbysletten 4 - 0
Poule C
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Hoppa 4 4 14 12
2 Plakkers 4 3 12 9
3 RC Jaguar 4 2 -6 6
4 #8840WRB 4 0 -9 1
5 Witte Beer 4 0 -11 1
Wedstrijden
T9 09:20 Plakkers - RC Jaguar 5 - 0
T9 10:00 Witte Beer - #8840WRB 0 - 0
T9 10:40 Plakkers - Hoppa 2 - 3
T9 11:20 RC Jaguar - Witte Beer 2 - 0
T9 12:00 #8840WRB - Hoppa 1 - 6
T9 12:40 Plakkers - Witte Beer 6 - 1
T9 13:20 RC Jaguar - Hoppa 2 - 6
T9 14:00 Plakkers - #8840WRB 4 - 1
T9 14:40 Witte Beer - Hoppa 2 - 6
T9 15:20 RC Jaguar - #8840WRB 3 - 2
Poule D
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 BVDR 4 4 13 12
2 Zvc Victory 4 3 15 9
3 TB 4 2 0 6
4 Westcoast U. 4 1 -6 3
5 Team Olf 4 0 -22 0
Wedstrijden
T10 09:20 Westcoast U. - BVDR 0 - 5
T10 10:00 Zvc Victory - Team Olf 11 - 0
T10 10:40 Westcoast U. - TB 0 - 3
T10 11:20 BVDR - Zvc Victory 3 - 1
T10 12:00 Team Olf - TB 0 - 3
T10 12:40 Westcoast U. - Zvc Victory 1 - 3
T10 13:20 BVDR - TB 3 - 1
T10 14:00 Westcoast U. - Team Olf 5 - 1
T10 14:40 Zvc Victory - TB 5 - 1
T10 15:20 BVDR - Team Olf 4 - 0
Poule E
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Den Comptoir 4 4 18 12
2 Paphos 4 3 9 9
3 Tandenfeetjes 4 2 -10 6
4 Wikkelaar 4 0 -6 1
5 Schellekes 4 0 -11 1
Wedstrijden
T21 09:20 Den Comptoir - Schellekes 8 - 1
T21 10:00 Paphos - Wikkelaar 4 - 2
T21 10:40 Den Comptoir - Tandenfeetjes 7 - 1
T21 11:20 Schellekes - Paphos 3 - 6
T21 12:00 Wikkelaar - Tandenfeetjes 1 - 2
T21 12:40 Den Comptoir - Paphos 2 - 0
T21 13:20 Schellekes - Tandenfeetjes 5 - 6
T21 14:00 Den Comptoir - Wikkelaar 4 - 1
T21 14:40 Paphos - Tandenfeetjes 6 - 0
T21 15:20 Schellekes - Wikkelaar 5 - 5
Poule F
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Los Amigos 4 4 9 12
2 B&S Ecotech. 4 3 10 9
3 De Paljaskes 4 2 -1 6
4 Butn Awesome 4 1 -4 3
5 Goals 4 0 -14 0
Wedstrijden
T22 09:20 B&S Ecotech. - Los Amigos 1 - 3
T22 10:00 De Paljaskes - Goals 4 - 1
T22 10:40 B&S Ecotech. - Butn Awesome 4 - 0
T22 11:20 Los Amigos - De Paljaskes 4 - 1
T22 12:00 Goals - Butn Awesome 2 - 5
T22 12:40 B&S Ecotech. - De Paljaskes 5 - 2
T22 13:20 Los Amigos - Butn Awesome 3 - 2
T22 14:00 B&S Ecotech. - Goals 6 - 1
T22 14:40 De Paljaskes - Butn Awesome 4 - 2
T22 15:20 Los Amigos - Goals 3 - 0
Poule G
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Body-Fit 4 4 17 12
2 Lucky Bastards 4 3 4 9
3 Schalke '06 4 1 -4 3
4 Wallonia 4 1 -7 3
5 Stormvogels 4 1 -10 3
Wedstrijden
T23 09:20 Lucky Bastards - Schalke '06 2 - 1
T23 10:00 Body-Fit - Stormvogels 6 - 0
T23 10:40 Lucky Bastards - Wallonia 3 - 2
T23 11:20 Schalke '06 - Body-Fit 3 - 6
T23 12:00 Stormvogels - Wallonia 1 - 0
T23 12:40 Lucky Bastards - Body-Fit 1 - 3
T23 13:20 Schalke '06 - Wallonia 1 - 2
T23 14:00 Lucky Bastards - Stormvogels 7 - 3
T23 14:40 Body-Fit - Wallonia 7 - 1
T23 15:20 Schalke '06 - Stormvogels 3 - 2
Poule H
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 MHD 4 3 6 9
2 Koolmezen 4 2 4 6
3 The Walterz 4 2 -1 6
4 Wiekeboys 4 2 -8 6
5 A. Bilbaco 4 1 -1 3
Wedstrijden
T24 09:20 MHD - A. Bilbaco 4 - 0
T24 10:00 Koolmezen - The Walterz 0 - 1
T24 10:40 MHD - Wiekeboys 2 - 3
T24 11:20 A. Bilbaco - Koolmezen 0 - 1
T24 12:00 The Walterz - Wiekeboys 0 - 1
T24 12:40 MHD - Koolmezen 3 - 2
T24 13:20 A. Bilbaco - Wiekeboys 5 - 0
T24 14:00 MHD - The Walterz 4 - 2
T24 14:40 Koolmezen - Wiekeboys 6 - 1
T24 15:20 A. Bilbaco - The Walterz 2 - 3
Poule I
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 ZVC Assebr. 4 3 5 9
2 Nothing Toul. 4 3 4 9
3 Zacapaboys 4 2 1 7
4 Piqué Blinders 4 1 -4 3
5 Kruiskip 4 0 -6 1
Wedstrijden
T25 09:20 Nothing Toul. - Zacapaboys 3 - 4
T25 10:00 Piqué Blinders - Kruiskip 7 - 3
T25 10:40 Nothing Toul. - ZVC Assebr. 3 - 1
T25 11:20 Zacapaboys - Piqué Blinders 4 - 2
T25 12:00 Kruiskip - ZVC Assebr. 2 - 3
T25 12:40 Nothing Toul. - Piqué Blinders 3 - 1
T25 13:20 Zacapaboys - ZVC Assebr. 1 - 3
T25 14:00 Nothing Toul. - Kruiskip 4 - 3
T25 14:40 Piqué Blinders - ZVC Assebr. 0 - 4
T25 15:20 Zacapaboys - Kruiskip 1 - 1
Poule J
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Pardon Sante 4 4 19 12
2 Thuiszorg W. 4 3 16 9
3 Par Hazard 4 2 -6 6
4 Caro Building 4 1 -13 3
5 Lila 4 0 -16 0
Wedstrijden
T26 09:20 Pardon Sante - Lila 6 - 0
T26 10:00 Thuiszorg W. - Par Hazard 4 - 0
T26 10:40 Pardon Sante - Caro Building 6 - 1
T26 11:20 Lila - Thuiszorg W. 0 - 6
T26 12:00 Par Hazard - Caro Building 3 - 0
T26 12:40 Pardon Sante - Thuiszorg W. 2 - 0
T26 13:20 Lila - Caro Building 1 - 4
T26 14:00 Pardon Sante - Par Hazard 6 - 0
T26 14:40 Thuiszorg W. - Caro Building 8 - 0
T26 15:20 Lila - Par Hazard 3 - 4
Poule K
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 El Gino's 4 4 23 12
2 Joga Bonito 4 3 6 9
3 Quando 4 2 -8 6
4 Chippende B. 4 1 -8 3
5 Poteirde 4 0 -13 0
Wedstrijden
T27 09:20 Poteirde - Quando 3 - 4
T27 10:00 El Gino's - Chippende B. 7 - 0
T27 10:40 Poteirde - Joga Bonito 0 - 4
T27 11:20 Quando - El Gino's 0 - 6
T27 12:00 Chippende B. - Joga Bonito 0 - 2
T27 12:40 Poteirde - El Gino's 2 - 8
T27 13:20 Quando - Joga Bonito 1 - 5
T27 14:00 Poteirde - Chippende B. 1 - 3
T27 14:40 El Gino's - Joga Bonito 4 - 0
T27 15:20 Quando - Chippende B. 4 - 3
Poule L
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Vlees Walter 4 4 11 12
2 Int Mandje 4 3 15 9
3 Get A Wash 4 2 4 6
4 Coño 4 1 -13 3
5 Buyck Avetties 4 0 -17 0
Wedstrijden
T28 09:20 Vlees Walter - Coño 4 - 1
T28 10:00 Get A Wash - Buyck Avetties 5 - 2
T28 10:40 Vlees Walter - Int Mandje 4 - 3
T28 11:20 Coño - Get A Wash 2 - 8
T28 12:00 Buyck Avetties - Int Mandje 0 - 6
T28 12:40 Vlees Walter - Get A Wash 2 - 1
T28 13:20 Coño - Int Mandje 0 - 6
T28 14:00 Vlees Walter - Buyck Avetties 8 - 2
T28 14:40 Get A Wash - Int Mandje 3 - 7
T28 15:20 Coño - Buyck Avetties 3 - 1
Poule M
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 MVC Lympio 4 3 8 10
2 Lam VDWB 4 2 4 7
3 PV Elektro 4 2 2 7
4 Staden United 4 1 -9 3
5 Shake It 4 0 -5 1
Wedstrijden
T29 09:20 Lam VDWB - MVC Lympio 1 - 4
T29 10:00 PV Elektro - Shake It 2 - 0
T29 10:40 Lam VDWB - Staden United 5 - 0
T29 11:20 MVC Lympio - PV Elektro 4 - 0
T29 12:00 Shake It - Staden United 0 - 1
T29 12:40 Lam VDWB - PV Elektro 3 - 3
T29 13:20 MVC Lympio - Staden United 3 - 2
T29 14:00 Lam VDWB - Shake It 2 - 0
T29 14:40 PV Elektro - Staden United 7 - 3
T29 15:20 MVC Lympio - Shake It 1 - 1
Poule N
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Los Flaccos 4 2 6 7
2 Squadd 4 2 2 7
3 Lazio Reuma 4 2 -3 7
4 Matrakken 4 1 -1 4
5 Olymp. Sliepe 4 1 -4 3
Wedstrijden
T30 09:20 Squadd - Lazio Reuma 1 - 1
T30 10:00 Olymp. Sliepe - Matrakken 1 - 2
T30 10:40 Squadd - Los Flaccos 2 - 0
T30 11:20 Lazio Reuma - Olymp. Sliepe 3 - 1
T30 12:00 Matrakken - Los Flaccos 2 - 2
T30 12:40 Squadd - Olymp. Sliepe 0 - 1
T30 13:20 Lazio Reuma - Los Flaccos 0 - 6
T30 14:00 Squadd - Matrakken 4 - 3
T30 14:40 Olymp. Sliepe - Los Flaccos 0 - 2
T30 15:20 Lazio Reuma - Matrakken 1 - 0
Poule O
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Re-United 4 4 14 12
2 Longa ‘90 4 3 9 9
3 t Jagershof 4 2 -2 6
4 Fred&Friends 4 1 -4 3
5 Schuppertjes 4 0 -17 0
Wedstrijden
T31 09:20 Schuppertjes - t Jagershof 0 - 3
T31 10:00 Re-United - Fred&Friends 3 - 1
T31 10:40 Schuppertjes - Longa ‘90 1 - 6
T31 11:20 t Jagershof - Re-United 0 - 3
T31 12:00 Fred&Friends - Longa ‘90 1 - 3
T31 12:40 Schuppertjes - Re-United 2 - 9
T31 13:20 t Jagershof - Longa ‘90 0 - 4
T31 14:00 Schuppertjes - Fred&Friends 3 - 5
T31 14:40 Re-United - Longa ‘90 2 - 0
T31 15:20 t Jagershof - Fred&Friends 4 - 2
Poule P
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Bodyplan 4 3 10 10
2 Maxicon 4 3 4 10
3 BZDR 4 2 6 6
4 Fladderende Vl. 4 1 -6 3
5 Young Boys 4 0 -14 0
Wedstrijden
T32 09:20 Young Boys - Maxicon 5 - 6
T32 10:00 Fladderende Vl. - Bodyplan 1 - 6
T32 10:40 Young Boys - BZDR 0 - 5
T32 11:20 Maxicon - Fladderende Vl. 3 - 1
T32 12:00 Bodyplan - BZDR 2 - 1
T32 12:40 Young Boys - Fladderende Vl. 0 - 4
T32 13:20 Maxicon - BZDR 2 - 1
T32 14:00 Young Boys - Bodyplan 2 - 6
T32 14:40 Fladderende Vl. - BZDR 1 - 4
T32 15:20 Maxicon - Bodyplan 1 - 1

Playoff fase

1/16 finales Mannen Schoppers
T17 16:00 A1 - B2   S16_1
T18 16:00 I2 - J1   S16_2
T19 16:00 C1 - D2   S16_3
T20 16:00 K2 - L1   S16_4
T21 16:00 E1 - F2   S16_5
T22 16:00 M2 - N1   S16_6
T23 16:00 G1 - H2   S16_7
T24 16:00 O2 - P1   S16_8
T25 16:00 I1 - J2   S16_9
T26 16:00 A2 - B1   S16_10
T27 16:00 K1 - L2   S16_11
T28 16:00 C2 - D1   S16_12
T29 16:00 M1 - N2   S16_13
T30 16:00 E2 - F1   S16_14
T31 16:00 O1 - P2   S16_15
T32 16:00 G2 - H1   S16_16
1/8 finales Mannen Schoppers
T9 16:40 S16_1 - S16_2   S8_1
T10 16:40 S16_3 - S16_4   S8_2
T11 16:40 S16_5 - S16_6   S8_3
T12 16:40 S16_7 - S16_8   S8_4
T13 16:40 S16_9 - S16_10   S8_5
T14 16:40 S16_11 - S16_12   S8_6
T15 16:40 S16_13 - S16_14   S8_7
T16 16:40 S16_15 - S16_16   S8_8
1/4 finales Mannen Schoppers
T7 17:20 S8_1 - S8_2   S4_1
T8 17:20 S8_3 - S8_4   S4_2
T9 17:20 S8_5 - S8_6   S4_3
T10 17:20 S8_7 - S8_8   S4_4
1/2 finales Mannen Schoppers
T7 18:00 S4_1 - S4_2   S2_1
T8 18:00 S4_3 - S4_4   S2_2
Finale Mannen Schoppers
T7 18:40 S2_1 - S2_2   S1