Poulefase

Poule A
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 De Flucta 5 4 11 13
2 Brugsche Beir. 4 2 3 8
3 Rougekes 4 2 6 6
4 Sammekes 4 1 0 4
5 Scheve Schop. 4 0 -15 0
Wedstrijden
T1 09:20 De Flucta - Rougekes 2 - 1
T1 10:00 Brugsche Beir. - Scheve Schop. 3 - 1
T1 10:40 De Flucta - Sammekes 2 - 1
T1 11:20 Rougekes - Brugsche Beir. 0 - 1
T1 12:00 Scheve Schop. - Sammekes 0 - 4
T1 12:40 De Flucta - Brugsche Beir. 0 - 0
T1 13:20 Rougekes - Sammekes 3 - 0
T1 14:00 De Flucta - Scheve Schop. 4 - 0
T1 14:40 Brugsche Beir. - Sammekes 1 - 1
T1 15:20 Rougekes - Scheve Schop. 5 - 0
T1 16:00 De Flucta - V. D'Hoeve 5 - 0
T10 16:00 Brugsche Beir. - Zjwiebels  
T1 16:40 De Flucta - The Killers  
Poule B
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Zjwiebels 4 4 8 12
2 V. D'Hoeve 5 2 -3 7
3 2 Buskotten 4 2 1 6
4 V. Caravan 4 1 -5 3
5 Dulle Grieten 4 0 -6 1
Wedstrijden
T2 09:20 V. Caravan - 2 Buskotten 2 - 4
T2 10:00 V. D'Hoeve - Dulle Grieten 2 - 2
T2 10:40 V. Caravan - Zjwiebels 0 - 2
T2 11:20 2 Buskotten - V. D'Hoeve 1 - 3
T2 12:00 Dulle Grieten - Zjwiebels 0 - 3
T2 12:40 V. Caravan - V. D'Hoeve 0 - 2
T2 13:20 2 Buskotten - Zjwiebels 1 - 2
T2 14:00 V. Caravan - Dulle Grieten 3 - 2
T2 14:40 V. D'Hoeve - Zjwiebels 0 - 2
T2 15:20 2 Buskotten - Dulle Grieten 2 - 0
Poule C
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Studax Ladies 4 3 8 9
2 Zupilers 4 3 4 9
3 Denderleo's 4 2 -1 6
4 M. Pupegaele 4 1 -2 3
5 Rodenbach G. 4 1 -9 3
Wedstrijden
T3 09:20 Rodenbach G. - M. Pupegaele 0 - 5
T3 10:00 Denderleo's - Studax Ladies 0 - 5
T3 10:40 Rodenbach G. - Zupilers 1 - 4
T3 11:20 M. Pupegaele - Denderleo's 0 - 3
T3 12:00 Studax Ladies - Zupilers 3 - 2
T3 12:40 Rodenbach G. - Denderleo's 1 - 3
T3 13:20 M. Pupegaele - Zupilers 2 - 3
T3 14:00 Rodenbach G. - Studax Ladies 1 - 0
T3 14:40 Denderleo's - Zupilers 1 - 2
T3 15:20 M. Pupegaele - Studax Ladies 0 - 3
T3 16:00 Studax Ladies - Oud Veurne  
T12 16:00 Zupilers - Slagerij Nili's  
Poule D
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Slagerij Nili's 4 4 19 12
2 Oud Veurne 4 3 13 9
3 Puppe 4 2 3 6
4 Stella Stieren 4 1 -9 3
5 Loslopend wild 4 0 -26 0
Wedstrijden
T4 09:20 Oud Veurne - Stella Stieren 4 - 1
T4 10:00 Slagerij Nili's - Puppe 6 - 1
T4 10:40 Oud Veurne - Loslopend wild 10 - 0
T4 11:20 Stella Stieren - Slagerij Nili's 1 - 7
T4 12:00 Puppe - Loslopend wild 9 - 0
T4 12:40 Oud Veurne - Slagerij Nili's 0 - 2
T4 13:20 Stella Stieren - Loslopend wild 3 - 2
T4 14:00 Oud Veurne - Puppe 2 - 0
T4 14:40 Slagerij Nili's - Loslopend wild 6 - 0
T4 15:20 Stella Stieren - Puppe 0 - 1
Poule E
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Ruitertjes 1 4 4 28 12
2 V.Ieperse 4 2 2 7
3 Vluchtkonijn. 4 2 -4 7
4 V. Rouge 4 1 -10 3
5 Tirolerkes 4 0 -16 0
Wedstrijden
T5 09:20 V. Rouge - Ruitertjes 1 0 - 9
T5 10:00 V.Ieperse - Vluchtkonijn. 1 - 1
T5 10:40 V. Rouge - Tirolerkes 3 - 1
T5 11:20 Ruitertjes 1 - V.Ieperse 7 - 0
T5 12:00 Vluchtkonijn. - Tirolerkes 2 - 0
T5 12:40 V. Rouge - V.Ieperse 2 - 4
T5 13:20 Ruitertjes 1 - Tirolerkes 5 - 0
T5 14:00 V. Rouge - Vluchtkonijn. 0 - 1
T5 14:40 V.Ieperse - Tirolerkes 7 - 0
T5 15:20 Ruitertjes 1 - Vluchtkonijn. 7 - 0
T5 16:00 Ruitertjes 1 - SKR Ladies  
T14 16:00 V.Ieperse - Ruitertjes 2  
Poule F
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Ruitertjes 2 4 3 28 10
2 SKR Ladies 4 3 25 10
3 The Chicka's 4 2 -18 6
4 Black Ladies 4 1 -12 3
5 Chouffkes 4 0 -23 0
Wedstrijden
T6 09:20 Chouffkes - SKR Ladies 0 - 11
T6 10:00 The Chicka's - Ruitertjes 2 0 - 12
T6 10:40 Chouffkes - Black Ladies 1 - 2
T6 11:20 SKR Ladies - The Chicka's 9 - 0
T6 12:00 Ruitertjes 2 - Black Ladies 7 - 0
T6 12:40 Chouffkes - The Chicka's 1 - 3
T6 13:20 SKR Ladies - Black Ladies 5 - 0
T6 14:00 Chouffkes - Ruitertjes 2 0 - 9
T6 14:40 The Chicka's - Black Ladies 2 - 1
T6 15:20 SKR Ladies - Ruitertjes 2 2 - 2
Poule G
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Vedetjes 4 4 17 12
2 All Stars JR. 4 3 13 9
3 KSV VEURNE 4 2 -1 6
4 BSW A 4 1 -11 3
5 Wuvn d. Stuvn 4 0 -18 0
Wedstrijden
T11 09:20 BSW A - All Stars JR. 2 - 9
T11 10:00 KSV VEURNE - Vedetjes 0 - 3
T11 10:40 BSW A - Wuvn d. Stuvn 4 - 3
T11 11:20 All Stars JR. - KSV VEURNE 7 - 1
T11 12:00 Vedetjes - Wuvn d. Stuvn 6 - 0
T11 12:40 BSW A - KSV VEURNE 1 - 5
T11 13:20 All Stars JR. - Wuvn d. Stuvn 7 - 0
T11 14:00 BSW A - Vedetjes 1 - 2
T11 14:40 KSV VEURNE - Wuvn d. Stuvn 5 - 1
T11 15:20 All Stars JR. - Vedetjes 0 - 7
T7 16:00 Vedetjes - Unicorns  
T16 16:00 All Stars JR. - BSW B  
Poule H
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 BSW B 4 4 31 12
2 Unicorns 4 3 12 9
3 Toeter Wel Toe 4 2 -4 6
4 V. Rita 4 1 -19 3
5 Royal Dürum 4 0 -20 0
Wedstrijden
T12 09:20 Royal Dürum - V. Rita 2 - 3
T12 10:00 BSW B - Unicorns 6 - 1
T12 10:40 Royal Dürum - Toeter Wel Toe 1 - 3
T12 11:20 V. Rita - BSW B 0 - 7
T12 12:00 Unicorns - Toeter Wel Toe 5 - 0
T12 12:40 Royal Dürum - BSW B 0 - 13
T12 13:20 V. Rita - Toeter Wel Toe 0 - 5
T12 14:00 Royal Dürum - Unicorns 0 - 4
T12 14:40 BSW B - Toeter Wel Toe 7 - 1
T12 15:20 V. Rita - Unicorns 0 - 8
Poule I
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 The Killers 5 4 19 12
2 BSW C 4 4 17 12
3 Lama 4 2 -8 6
4 M. Worrie Nie 4 1 -5 3
5 Copains 4 0 -21 0
Wedstrijden
T13 09:20 Lama - The Killers 0 - 8
T13 10:00 Copains - BSW C 0 - 8
T13 10:40 Lama - M. Worrie Nie 1 - 0
T13 11:20 The Killers - Copains 8 - 0
T13 12:00 BSW C - M. Worrie Nie 5 - 0
T13 12:40 Lama - Copains 2 - 0
T13 13:20 The Killers - M. Worrie Nie 3 - 1
T13 14:00 Lama - BSW C 0 - 3
T13 14:40 Copains - M. Worrie Nie 1 - 4
T13 15:20 The Killers - BSW C 0 - 1
T2 16:00 The Killers - Free Willy 3 - 1
T9 16:00 BSW C - Chicks w. Kicks  
Poule J
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Free Willy 5 4 28 12
2 Chicks w. Kicks 4 2 2 7
3 FC Rosé 1 4 2 -8 6
4 Borrelmeiden 4 1 -13 3
5 De Mussels 4 0 -11 1
Wedstrijden
T14 09:20 FC Rosé 1 - Borrelmeiden 4 - 3
T14 10:00 Chicks w. Kicks - De Mussels 1 - 1
T14 10:40 FC Rosé 1 - Free Willy 0 - 7
T14 11:20 Borrelmeiden - Chicks w. Kicks 0 - 3
T14 12:00 De Mussels - Free Willy 0 - 9
T14 12:40 FC Rosé 1 - Chicks w. Kicks 1 - 4
T14 13:20 Borrelmeiden - Free Willy 0 - 10
T14 14:00 FC Rosé 1 - De Mussels 1 - 0
T14 14:40 Chicks w. Kicks - Free Willy 0 - 4
T14 15:20 Borrelmeiden - De Mussels 1 - 0
Poule K
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Zwevezever 4 4 26 12
2 Red Shames 4 3 4 9
3 Veecee 4 2 3 6
4 Derop en Der. 4 1 -6 3
5 Dust 2 Dust 4 0 -27 0
Wedstrijden
T15 09:20 Veecee - Derop en Der. 6 - 3
T15 10:00 Red Shames - Zwevezever 1 - 6
T15 10:40 Veecee - Dust 2 Dust 7 - 0
T15 11:20 Derop en Der. - Red Shames 3 - 4
T15 12:00 Zwevezever - Dust 2 Dust 10 - 1
T15 12:40 Veecee - Red Shames 1 - 3
T15 13:20 Derop en Der. - Dust 2 Dust 5 - 0
T15 14:00 Veecee - Zwevezever 1 - 6
T15 14:40 Red Shames - Dust 2 Dust 8 - 2
T15 15:20 Derop en Der. - Zwevezever 1 - 8
T4 16:00 Red Shames - Pottestampers  
T11 16:00 Zwevezever - Tatje’s Madrid  
Poule L
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Pottestampers 4 4 20 12
2 Tatje’s Madrid 4 3 13 9
3 Den B! 4 2 8 6
4 Womanchester 4 1 -2 3
5 Rutewissers 4 0 -39 0
Wedstrijden
T16 09:20 Rutewissers - Womanchester 0 - 6
T16 10:00 Pottestampers - Den B! 2 - 1
T16 10:40 Rutewissers - Tatje’s Madrid 1 - 14
T16 11:20 Womanchester - Pottestampers 0 - 4
T16 12:00 Den B! - Tatje’s Madrid 2 - 4
T16 12:40 Rutewissers - Pottestampers 1 - 12
T16 13:20 Womanchester - Tatje’s Madrid 1 - 3
T16 14:00 Rutewissers - Den B! 0 - 9
T16 14:40 Pottestampers - Tatje’s Madrid 5 - 1
T16 15:20 Womanchester - Den B! 0 - 2
Poule M
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Campo Solar 4 4 19 12
2 Boer Olivier 4 2 4 6
3 Championettes 4 2 -8 6
4 Noël Franklin 4 1 -1 3
5 Hoppefloppers 4 1 -14 3
Wedstrijden
T17 09:20 Campo Solar - Boer Olivier 3 - 1
T17 10:00 Noël Franklin - Hoppefloppers 1 - 3
T17 10:40 Campo Solar - Championettes 5 - 0
T17 11:20 Boer Olivier - Noël Franklin 2 - 0
T17 12:00 Hoppefloppers - Championettes 1 - 2
T17 12:40 Campo Solar - Noël Franklin 4 - 2
T17 13:20 Boer Olivier - Championettes 1 - 2
T17 14:00 Campo Solar - Hoppefloppers 10 - 0
T17 14:40 Noël Franklin - Championettes 5 - 0
T17 15:20 Boer Olivier - Hoppefloppers 5 - 0
T6 16:00 Boer Olivier - Alle wijven  
T13 16:00 Campo Solar - De (Sc)Hoppers  
Poule N
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Alle wijven 4 4 40 12
2 De (Sc)Hoppers 4 3 10 9
3 Julien 4 2 -9 6
4 Plus Ones 4 1 -16 3
5 Rosé Chique 4 0 -25 0
Wedstrijden
T18 09:20 Rosé Chique - Alle wijven 0 - 16
T18 10:00 Julien - De (Sc)Hoppers 2 - 6
T18 10:40 Rosé Chique - Plus Ones 1 - 2
T18 11:20 Alle wijven - Julien 10 - 1
T18 12:00 De (Sc)Hoppers - Plus Ones 6 - 0
T18 12:40 Rosé Chique - Julien 2 - 4
T18 13:20 Alle wijven - Plus Ones 9 - 0
T18 14:00 Rosé Chique - De (Sc)Hoppers 0 - 6
T18 14:40 Julien - Plus Ones 2 - 0
T18 15:20 Alle wijven - De (Sc)Hoppers 7 - 1
Poule O
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 Volleychikkens 4 4 8 12
2 Mariaatjes 4 3 4 9
3 DDV 4 1 -3 4
4 Rampestamp. 4 1 -3 3
5 M. Zuppers 4 0 -6 1
Wedstrijden
T19 09:20 Mariaatjes - Rampestamp. 3 - 1
T19 10:00 DDV - Volleychikkens 2 - 5
T19 10:40 Mariaatjes - M. Zuppers 3 - 1
T19 11:20 Rampestamp. - DDV 1 - 3
T19 12:00 Volleychikkens - M. Zuppers 2 - 1
T19 12:40 Mariaatjes - DDV 2 - 0
T19 13:20 Rampestamp. - M. Zuppers 4 - 1
T19 14:00 Mariaatjes - Volleychikkens 2 - 4
T19 14:40 DDV - M. Zuppers 0 - 0
T19 15:20 Rampestamp. - Volleychikkens 1 - 3
T8 16:00 Mariaatjes - R. Dramadrid  
T15 16:00 Volleychikkens - Jill&Co  
Poule P
Klassement
  Ploeg # W D Ptn
1 R. Dramadrid 4 4 39 12
2 Jill&Co 4 3 23 9
3 RODA 4 2 -12 6
4 Bienda Mierda 4 0 -22 1
5 SBTimeOut 4 0 -28 1
Wedstrijden
T20 09:20 R. Dramadrid - SBTimeOut 15 - 0
T20 10:00 Jill&Co - RODA 9 - 1
T20 10:40 R. Dramadrid - Bienda Mierda 11 - 0
T20 11:20 SBTimeOut - Jill&Co 0 - 9
T20 12:00 RODA - Bienda Mierda 4 - 2
T20 12:40 R. Dramadrid - Jill&Co 5 - 2
T20 13:20 SBTimeOut - Bienda Mierda 1 - 1
T20 14:00 R. Dramadrid - RODA 11 - 1
T20 14:40 Jill&Co - Bienda Mierda 9 - 0
T20 15:20 SBTimeOut - RODA 0 - 4

Playoff fase

1/16 finales Vrouwen
T1 16:00 De Flucta - V. D'Hoeve 5 - 0 V16_1
T2 16:00 The Killers - Free Willy 3 - 1 V16_2
T3 16:00 Studax Ladies - Oud Veurne   V16_3
T4 16:00 Red Shames - Pottestampers   V16_4
T5 16:00 Ruitertjes 1 - SKR Ladies   V16_5
T6 16:00 Boer Olivier - Alle wijven   V16_6
T7 16:00 Vedetjes - Unicorns   V16_7
T8 16:00 Mariaatjes - R. Dramadrid   V16_8
T9 16:00 BSW C - Chicks w. Kicks   V16_9
T10 16:00 Brugsche Beir. - Zjwiebels   V16_10
T11 16:00 Zwevezever - Tatje’s Madrid   V16_11
T12 16:00 Zupilers - Slagerij Nili's   V16_12
T13 16:00 Campo Solar - De (Sc)Hoppers   V16_13
T14 16:00 V.Ieperse - Ruitertjes 2   V16_14
T15 16:00 Volleychikkens - Jill&Co   V16_15
T16 16:00 All Stars JR. - BSW B   V16_16
1/8 finales Vrouwen
T1 16:40 De Flucta - The Killers   V8_1
T2 16:40 V16_3 - V16_4   V8_2
T3 16:40 V16_5 - V16_6   V8_3
T4 16:40 V16_7 - V16_8   V8_4
T5 16:40 V16_9 - V16_10   V8_5
T6 16:40 V16_11 - V16_12   V8_6
T7 16:40 V16_13 - V16_14   V8_7
T8 16:40 V16_15 - V16_16   V8_8
1/4 finales Vrouwen
T1 17:20 V8_1 - V8_2   V4_1
T2 17:20 V8_3 - V8_4   V4_2
T3 17:20 V8_5 - V8_6   V4_3
T4 17:20 V8_7 - V8_8   V4_4
1/2 finales Vrouwen
T1 18:00 V4_1 - V4_2   V2_1
T2 18:00 V4_3 - V4_4   V2_2
Finale Vrouwen
T1 18:40 V2_1 - V2_2   V1